Kategorite See All >

3 in 1 Make Up Remover

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,200.00Lekë /200 mL
Cmimi ulur:
2,180.00Lekë /200 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Avene – 3 in 1 Make Up Remover

3 in 1 Make Up Remover është pastrues multi funksional i cili largon vajin e tepërt nga lëkura, pastron make upin madje edhe atë që është i

papërshkueshëm nga uji  si dhe largon të gjitha papastërtitë nga lëkura në mënyrë perfekte.

Është i pasur me Ujë Termal Avene.

Testuar klinikisht se zbut lëkurën dhe redukton irritimet e lëkurës.

Ky produkt u testua për 10 ditë nga 65 përdorues me lëkurë të ndjeshme. Pas përdorimit të këtij produkti  ata vunë re se lëkura e tyre ishte:

-E pastër deri në 98.5%.

-E butë deri në 95.4%.

-Me shkëlqim deri në 93.8%.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Për fytyrë dhe sy.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në të gjithë fytyrën duke e masazhuar butëisisht. Pa shpëlarje.

 

Përbërësit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), C12-15 ALKYL BENZOATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CARBOMER, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE (PARFUM), PHENOXYETHANOL, SORBIC ACID, TRIETHANOLAMINE

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura