Kategorite See All >

A Perfect World Spf 40 Moisturizer

ORIGINS (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,460.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

ORIGINS - A Perfect World Spf 40 Moisturizer

Produkti nuk ka përmbajtje vajore.

Hidraton lëkurën, e mbron atë nga rrezet UV dhe faktorët dëmtues mjedisorë.

Produkti ka një teksturë kremoze dhe ndihmon në mbrojtjen dhe ruajtjen e freskisë së lëkurës falë formulës së përbërë nga çaji i bardhë, i cili është i pasur me antioksidantë.

Ndihmon në ngadalësimin e shenjave të dukshme të plakjes.

Lëkura duket më e re dhe e shëndetshme.

Veçoritë e produktit

Përdoret për të gjitha llojet e lëkurave dhe moshave.

Hidraton lëkurën në cdo stinë. Mund të përdoret nga meshkujt dhe femrat.

Është hipoalergjik.

Nuk përmban parabenë. Përmban faktor mbrojtjes nga dielli (Spf) 40.

Sasia e një kontenitori është 50 mL

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë çdo në mëngjes.

Përbërësit

Përbëhet nga caji i bardhë. Nuk përmban parabenë,Phthalates, Sodium Lauryl Sulfate, Propylene Glycol, Mineral Oil, DEA, Vaseline, Paraffin, Polyethylene Beads, Formaldehyde, përbërës shtazor,përvec mjaltit (miqësor me kafshët)dhe dyllit të bletëve.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura