Kategorite See All >

AK-Repair 100+

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,630.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - AK-Repair 100+

Emulsion i lëngshëm formuluar për trajtimin dhe parandalimin e Keratozës Aktinike (AK) dhe formave të tjera të kancerit të lëkurës (jo melanoma). Garanton mbrojtje nga dielli mbi 100. Përmban kompleksin e riparimit të ADN duke rritur proceset natyrore të saj.

Rezistent ndaj ujit. Jo komedogjenik.

Pa erë dhe pa ngjyrosje artificiale. Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

Sasia: 50ml

SPF 100+.

Përdorimi

Aplikojeni para ekspozimit në diell.

Përbërësit

Aqua (Water) • Cyclopentasiloxane • Octocrylene • Alcohol Denat. • Dibutyl Adipate • Diethylhexyl Carbonate • Cyclohexasiloxane • Titanium Dioxide (Nano) • Butylene Glycol • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • PEG-30 Dipolyhydroxystearate • PEG-10 Dimethicone • Polymethyl Methacrylate • Sodium Chloride • Silica • Disteardimonium Hectorite • Hydrolyzed Vegetable Protein • Epigallocatechin gallate • Acetyl Tyrosine • Dimethicone • Proline • Glyceryl Stearate • Dimethiconol • Algin • Bisabolol • Sodium Hyaluronate • Beta-Glucan • Tocopheryl Acetate • Adenosine Triphosphate • PEG-8 • Tocopherol • Ascorbyl Palmitate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Ethylparaben • Methylparaben • Disodium EDTA.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura