Kategorite See All >

Absolute Illuminating Global Anti-Age Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
19,599.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Absolute Illuminating Global Anti-Age Cream

Formulim, që vepron kundër të gjitha rrudhave të pranishme në lëkurë.
Kjo vjen në sajë të kombinimit të një sërë përbërësish ku përmendim:
-Kompleksin stem cell (ekstrakte të mollës dhe rrushit të kuq), ekstraktet e zambakut të bardhë dhe ekstraktet e frutit të pasionit që zbutin rrudhat;
-Pluhur diamanti, safir dhe pudër almetisti që rrisin shkëlqimin e lëkurës dhe i japin një dukje rinore.


Me vetëm disa aplikime lëkura do të duket më uniforme, më e re dhe me më shumë shkëlqim.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht. Masazhohet me lëvizje rrethore deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, Dipropylene Glycol, Acacia decurrens / Jojoba / Sunflower Seed (Cera) Wax / Polyglyceryl, 3 Esters, Glycereth, 26, HDI / Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, PEG, 10 Dimethicone, Lauryl PEG/PPG, 18/18 Methicone, Passiflora incarnata Seed Oil, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethicone, Sodium Chloride, Tocopheryl Acetate, Caprylic/Capric Triglyceride, Disteardimonium Hectorite, Saccharide Isomerate, Panthenol, Avena sativa (Oat) Kernel Extract, Malus domestica Fruit Cell Culture Extract, Amethyst Powder, Sapphire Powder, Sodium Hyaluronate, Diamond Powder, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Bakuchiol, Zantedeschia elliottiana Flower Extract, Nelumbo nucifera Flower Extract, Vitis vinifera (Grape) Fruit Cell Extract, Hexanoyl Dipeptide, 3 Norleucine Acetate, Pentapeptide, 31, Hexapeptide, 9, Pentapeptide, 28, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), Dimethiconol, Isomalt, Lecithin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, PEG, 8, Silica, Tocopherol, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Citrate, Lactic Acid, Ascorbyl Palmitate, Potassium Sorbate, Maltodextrin, Ascorbic Acid, CI 16035 (Red 40), Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura