Kategorite See All >

Acnestil Cleansing Gel

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,300.00Lekë /200mL
Cmimi ulur:
1,840.00Lekë /200mL

Sasia:
Sasi:
(19 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Acnestil Cleansing Gel

Rilastil Acnestil Cleansing Gel i pasur me përbërës  është një trajtim për larjen e përditshme, purifikimin dhe riekuilibrimin e lëkurave të papastra dhe me imperfeksione.

Vecoritë e produktit

Ideale për lëkurat e yndyrshme , mikse dhe me tendence për akne. I përshtatshëm dhe për lëkurat më të ndjeshme.

  • Me parfum delikat pa alergenë
  • Pa SLS, SLES, paraben, ngjyrues dhe derivate të grurit
  • Hipoalergjik
  • Nuk bllokon poret
  • I testuar klinikisht
  • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Sasia: 200mL

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni më ujë të bollshëm.

Përbërësit

 Aqua (Water) • Sodium Lauroyl Sarcosinate • Polysorbate 20 • Glycerin • Cocamidopropyl Betaine • PEG-120 Methyl Glucose Dioleate • Sodium Cocoamphoacetate • Lauryl Glucoside • Sodium Methyl Cocoyl Taurate  • Xylitol • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Propylene Glycol • Coco-Glucoside • Glyceryl Oleate • PPG-26-Buteth-26 • Citric Acid • Sodium PCA • Niacinamide • Panthenol • Sodium Salicylate • Tocopheryl Acetate • Dipotassium Glycyrrhizate • Potassium Azeloyl Diglycinate • Zinc PCA • Copper PCA • Sodium Hyaluronate • Oligopeptide-10 • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil  • C12-13 Alkyl Lactate • Sodium Chloride • Tocopherol • Diethylhexyl Syringylidenemalonate • Caprylic/Capric Triglyceride • Hydrogenated Palm Glycerides Citrate • Lecithin • Ascorbyl Palmitate • Propanediol • Phenoxyethanol • Caprylyl Glycol • o-Cymen-5-ol • Chlorhexidine Digluconate • Sodium Benzoate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura