Kategorite See All >

Acnestil Cleansing Mousse

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,085.00Lekë /150mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Acnestil Cleansing Mousse

Acnestil Cleansing Mousse për higjienën e përditshme të lëkurës mikse, të yndyrshme dhe me tendence akneike. Ka përqendrim të ulet të lëndëve tensioaktive dhe është i pasur me acid hialuronik dhe përbërës specifike. Pastron lëkurën në mënyrë delikate duke ruajtur hidratimin e saj natyral.

Veçoritë e produktit

Për lëkurë me tendencë akneike.

Sistem pastrues I butë: pastron butësisht duke respektuar lëkurën e ndjeshme dhe të inflamuar.

-Potassium Azeloyl Diglycinate: rregullon aktivitetin e gjendrave të yndyrës.

-Oligopeptide 10, Chlorhexidine digluconate: reduktojnë kolonizimin bacterial në flolikula

-Acidi hialuronik, Panteol, Xylitol: Hidratojnë lëkurën

Pa ngjyrues dhe derivate te grurit

Nuk bllokon poret

Hipoalergjenik.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Sasia: 150mL

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur duke masazhuar në mënyrë delikate pastaj shplajeni.

Përbërësit

Aqua (Water) • Sodium Lauroyl Sarcosinate • Polysorbate 20 • Glycerin • Cocamidopropyl Betaine • PEG-120 Methyl Glucose Dioleate • Sodium Cocoamphoacetate • Lauryl Glucoside • Sodium Methyl Cocoyl Taurate • Xylitol • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Propylene Glycol • Coco-Glucoside • Glyceryl Oleate • PPG-26-Buteth-26 • Citric Acid • Sodium PCA • Niacinamide • Panthenol • Sodium Salicylate • Tocopheryl Acetate • Dipotassium Glycyrrhizate • Potassium Azeloyl Diglycinate • Zinc PCA • Copper PCA • Sodium Hyaluronate • Oligopeptide-10 • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • C12-13 Alkyl Lactate • Sodium Chloride • Tocopherol • Diethylhexyl Syringylidenemalonate • Caprylic/Capric Triglyceride • Hydrogenated Palm Glycerides Citrate • Lecithin • Ascorbyl Palmitate • Propanediol • Phenoxyethanol • Caprylyl Glycol • o-Cymen-5-ol • Chlorhexidine Digluconate • Sodium Benzoate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura