Kategorite See All >

Advanced Time Zone Night Cream

ESTEE LAUDER (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
12,350.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

ESTEE LAUDER - Age Reversing Line/Wrinkle Creme

Ndihmon të reduktojë shenjat e dukshme të plakjes gjatë natës duke ju ofruar hidratimin intensiv qe i duhet lëkurës tuaj ndërsa flini.

Kompleksi i aminoacideve gjatë natës do të optimizojë efektin e kolagjenit në reduktimin e rrudhave. Në mëngjes do të dukeni më bukur dhe më e freskët.

Kompleksi ynë revolucionar i qelizave Tri-HA Revolutionary ndihmon lëkurën të rrisë prodhimin e saj natyral të acidit hialuronik me 182% në vetëm 3 ditë. *

*Teste in vitro të përbëresit Tri-HA Cell Signaling Complex™ .

Sasia: 50 mL


Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë pas Repair Serum


Përbërësit

Water\Aqua\Eau; Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2; Hdi/Ppg/Polycaprolactone Crosspolymer; Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil; Glycerin; Caprylic/Capric Triglyceride; C12-20 Acid Peg-8 Ester; Dimethicone; Butylene Glycol; Sucrose; Cetyl Alcohol; Citrullus Vulgaris (Watermelon) Fruit Extract; Sigesbeckia Orientalis (St. Paul'S Wort) Extract; Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract; Lens Esculenta (Lentil) Fruit Extract; Centaurium Erythraea (Centaury) Extract; Hordeum Vulgare (Barley) Extract\Extrait D'Orge; Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract; Tamarindus Indica Seed Extract; Salicornia Herbacea Extract; Polygonum Cuspidatum Root Extract; Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract; Hydrolyzed Rice Extract; Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract; Selaginella Tamariscina (Spike Moss) Extract; Humulus Lupulus (Hops) Extract; Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Extract; Rhodochrosite Extract; Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract; Yeast Extract\Faex\Extrait De Levure; Limonium Vulgare Flower/Leaf/Stem Extract; Whey Protein\Lactis Protein\Proteine Du Petit-Lait; Thermus Thermophillus Ferment; Persea Gratissima (Avocado) Oil; Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice; Cholesterol; Linoleic Acid; Caffeine; Acetyl Glucosamine; Linolenic Acid; Adenosine Phosphate; Phospholipids; Acetyl Hexapeptide-8; Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer; Behenyl Alcohol; Saccharide Isomerate; Peg-100 Stearate; Phytosterols; Tocopheryl Acetate; Triolein; Glyceryl Stearate; Trehalose; Potassium Cetyl Phosphate; Caprylyl Glycol; Propylene Glycol Dicaprate; Sodium Pca; Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake; Propylene Glycol Dicaprylate; Xanthan Gum; Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer; Sodium Hyaluronate; Sodium Lactate; Dipalmitoyl Hydroxyproline; Phytosteryl Canola Glycerides; Oleic Acid; Palmitic Acid; Stearic Acid; Potassium Sulfate; Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer; Decarboxy Carnosine Hcl; Isohexadecane; Nordihydroguaiaretic Acid; Carbomer; Polysorbate 80; Cyclodextrin; Fragrance (Parfum); Silica; Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride; Sodium Hydroxide; Phenoxyethanol.

 
Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura