Kategorite See All >

After Nip Crilen Gel

FREZYDERM (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
950.00Lekë /30 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Frezyderm – After Nip Crilen Gel

Ky xhel  nga Frezyderm  është xhel qetësues i cili qetëson menjëherë lëkurën nga dhimbja e shkaktuar nga kafshimi i insekteve.

Përbërësit aktiv bimor të xhelit sigurojnë mbrojtje anti-inflamatore dhe qetësojnë menjëherë acarimin. Ky produkt është i sigurtë për përdorim që nga dita e parë e lindjes së foshnjës.

 

Veçori të produktit

-I përshtatshëm për picikimin e insekteve, kontaktin me kandilin e detit si dhe reaksioin nga kontakti me hithrën.

-Zbut dhe freskon lëkurën.

-Mbrojtje e lehtë anti bakteriale.

-Qetëson irritimin dhe kruarjen.

-Për fëmijë dhe të rritur.

-Me përmbajtje bimore.

-I pasur me Acid Gliciretinik dhe Pantenol.

-Nuk përmban hidroksid amoni.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin menjëherë në zonën e prekur duke e masazhuar butësisht lëkurën. Riaplikojeni përsëri nëse është e nevojshme.

 

Përbërësit

Glycyrrhetinic Acid, Panthenol, Polydocanol

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura