Kategorite See All >

After Sun Body Gel

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,490.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - After Sun Body Gel

Ky është një xhel transparent që freskon lëkurën dhe tepër i këndshëm për tu aplikuar në lëkurë pas ekspozimit në diell. Kompleksi me ADN, acid hialuronik, Aloe Vera, alatoninë dhe pantenol i japin produktit vetitë hidratuese, rigjeneruese dhe qetësuese duke e lënë lëkurën e trupit të freskët dhe të relaksuar.

Pasi aplikohet përthithet me lehtësi dhe nuk krijon ndjesi ngjitëse në lëkurë.

Përmban një aromë të këndshme dhe delikate.

Veçoritë e produktit

Nuk përmban derivate të drithërave/grurit. Nuk përmabn ngjyrues.

Produkti është testuar kliniksht dhe dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur dhe Paladium.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura