Kategorite See All >

After Sun Gel Face Mask

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,505.00Lekë /70mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Sun Secret Mask Gel

Sun Secret Mask Gel është një maskë në formë xheli, mjaft i freskët i cili aplikohet pas ekspozimit në diell. Kjo maskë është e pasur me kompleksin AND SAFE, Acid Hialuronik, Aloe Vera, Pantenol, Alantoine, të cilët kanë efektin hidratues, rigjenerues dhe qetësues për lëkurën. Pas aplikimit lëkura është më e freskët dhe më e relaksuar.

Pa derivate të grurit. Jo komedogjenik.

Testuar klonikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për Nikel, Kobalt,, Palladium dhe Mërkur.

Sasia: 70mL

Përdorimi

Aplikoni një sasi të konsiderueshme produkti në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 20 minuta.

Tepricën hiqeni me një copë të pastër.

Përbërësit

Aqua (Water), C12-13 Pareth-9, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Carbomer, Panthenol, Aloe barbadensis Leaf Juice, Butylene Glycol, Allantoin, Glyceryl Polyacrylate, Sodium Hyaluronate, Pisum sativum (Pea) Extract, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Sodium Citrate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura