Kategorite See All >

Alfaalfa Complex Tincture

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,800.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
2,240.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Alfaalfa Complex Tincture

Alfaalfa Complex Tincture nga  The Organic Pharmacy është një tinkturë ideale e cila stimulon rritjen e prodhimit të qumështit pas lindjes.

Permban Medicago sativa, Urtica dioica, Foeniculum vulgare, Avena sativa.


Përdorimi

Hidhni 10-15 pika në një gotë me ujë gjatë ditës.


Përbërësit

Alfalfa (Medicago Sativa), Fennel (Foeniculum Vulgare), Milk Thistlel, Nettles (Urtica Dioca)*, Dong Quai (Angelica Sinensis Root), Rye Alcohol*, Oats (Avena Sativa)*, Aqua (Water)

*Ingredients from organic farming.


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura