Kategorite See All >

Aminoacids Ampoules

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
10,919.00Lekë /10 x 3mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR- Dermastir ampoules – amino acids

Aminoacedet janë hidratues natyralë shumë të rëndësishëm të cilët janë përgjegjës për prodhimin e kolagjenit dhe kanë një veprim riparues të lëkurës. Keto ampula me aminoacide janë mënyra më e mirë për tu kujdesur për lëkurën për ta bërë atë të duket më e re, më e fortë dhe elastike.

Sasia: 10 x 3mL

Përdorimi

Hiqni majën e ampulës dhe përhapeni sermunin në fytyrë duke e masazhuar deri në përthithje. Mund ta përzieni edhe me kremin tuaj apo maskë.  

Përdorim normal: Aplikoni një ampulë çdo 7 ditë për 1 muaj.

Përdorim intensiv: Aplikoni një ampulë çdo 3 ditë për 1 muaj.

Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,HYRDOLYZED WHEAT PROTEIN, SODIUM HYALURONATE, CAPRYLYL GLYCOL,HYDROXYETHYL CELLULOSE, TRIETHANOLAMINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DISODIUM EDTA, SODIUM HYROXIDE, PHENOXYETHANOL, CHLORPHENESIN, CI 14700 (RED 4).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura