Kategorite See All >

Anthelios Age Correct Daily Care SPF 50+

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,700.00Lekë /50 mL

Ngjyra:
Sasi:
(7 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

La Roche Posay – Anthelios Age Correct Daily Care SPF 50+

Anthelios Age Correct Daily Care SPF 50 është kujdesi  për fytyrën që ndihmon në mbrojtjen e lëkurës dhe korrigjimit  e shenjave të plakjes të shkaktuara nga ekspozimi  në diell,  falë fotokorrektimit.

Vepron në zvogëlimin e rrudhave dhe korrigjimin e njollave të errëta.

Falë Cellox-B3 TECH (Mexoryl XL + Vitamina B3 dhe E si dhe  Uji i Burimit Termik nga La Roche-Posay), ky krem ofron një veprim të trefishtë:

Vepron kundër ndotjes duke reduktuar ngjitjen e grimcave në lëkurë.

Mbrojtje e lartë ndaj rrezeve UVA / UVB.

Ka veprim antioksidues.

Cilësia e saj jo-yndyrore lë lëkurën të hidratuar.


Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.

Jo-komedogjen.

Me ngjyrë.


Veçori të produktit:

-Acidi Hialuronik: ruan hidratimin e lëkurës.

-Niacinamide: trajtojnë hiperpigmentimin në lëkurë.

-PHE-Resorcinol: bën lëkurën më të butë dhe me më shumë shkëlqim.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë para se të ekspozoheni në diell.  Shmangni zonën e syve.


Përbërësit

Aqua/Ëater/Eau, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Octocrylene, Niacinamide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, Silica, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Drometrizole Trisiloxane, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Capryloyl Salicylic Acid, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Phenylethyl Resorcinol, Poloxamer 338, Tocopherol, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, Parfum / Fragrance.
Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura