Kategorite See All >

Anthelios Anti-Imperfections Gel-Cream SPF 50+

LA ROCHE-POSAY (1 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,000.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Anthelios Anti-Imperfections Gel-Cream SPF 50+

Anthelios Anti-Imperfections Corrective Gel-Cream SPF 50+ është një produkt dermatologjik mbrojtës ndaj diellit i pasur me Acid Salicilik dhe Niacinamide. Formula ofron një spektër shumë të lartë mbrojtës (UVA-PF 21, UVB, Infrared-A dhe dëmtimin nga ndotja) për lëkurat me tendencë për akne, të rrezikuara për njolla dhe për akne pas dielli.

Kontroll i shkëlqimit.

Shumë rezistent ndaj ujit. 

Nuk bllokon poret

XL-Protect™ ofron mbrojtje shume te larte, te rrezeve UVA/UVB.Teknologjia Airlicium™ me mikro-grimca matifikuese përthithin yndyrën menjëherëI pasur me Acid Salicilik dhe Niacinamide, formula vepron në imperfeksionet ekzistuese dhe ndihmon në parandalimin e shenjave nga rrezet UV.

Përdorimi

Aplikojeni para ekspozimit në diell.

Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.


Përbërësit

Aqua / Water, Homosalate, Silica, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Niacinamide, Drometrizole Trisiloxane, Glycerin, Pentylene Glycol, Dicaprylyl Ether, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Styrene/Acrylates Copolymer, Tocopherol, Potassium Cetyl Phosphate, Perlite, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Inulin Lauryl Carbamate, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, p-Anisic Acid, PEG-8 Laurate, Salicylic Acid, Silica Silylate, Sodium Dodecylbenzenesulfonate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Titanium Dioxide, Titanium Dioxide, [Nano] / Titanium Dioxide, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, Zinc PCA (Code F.I.L.: C223573/1).


Adjona Zhango

15-04-2021

The best ever for oily skin???