Kategorite See All >

Anthelios Dermo-Pediatrics Baby Lotion SPF 50+

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,399.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
2,039.15Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Anthelios Dermo-Pediatrics Baby Lotion SPF 50+

Anthelios Dermo-Pediatrics është një krem mbrojtës ndaj diellit për fytyrën dhe trupin për lëkurën delikate ose me tendencë atopike të foshnjave dhe fëmijëve të vegjël nën 3 vjeç.

Ky krem përmban mbrojtje UVB dhe UVA që mbron në mënyrë efektive nga efekti i dëmshëm i diellit. Formula është në afinitet me lëkurën e bebeve, i pasur me gjalpë shea me origjinë natyrale e cila lejon të hidratojë, zbusë dhe forcojë barrierën e lëkurës.

Tekstura e butë dhe e mëndafshtë aplikohet me lehtësi në lëkurë dhe përthithet shpejt për një mbrojtje optimale.

Pa parfum.

Pa paraben.

Hipoalergjik.


Përdorimi

Aplikojeni para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.


Përbërësit

Aqua/Water,Glycerin,C12-15 Alkyl Benzoate,Caprylic/Capric Triglyceride,Ethylhexyl Salucylate,BIS-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine,Alcohol Denat,Titanium Dioxide,Butyl Methoxydibenzoylmenthane,Drometrizole Trisiloxane,Styrene/Acrylates Copolymer,Dimethicone,Zea Mays Starch/Corn Starch,Propylene Glycol,Synthetic Wax,Diethylhexyl Butamido Triazone,Potassium Cetyl Phosphate,Aluminium Hydroxide,Ammonium Polyacryloydimethyltauramide/Ammonium Polyacryloydimethyl Taurate,Butyrospermium Parkii Butter/Shea Butter,Caprylyl Glycol,Disodium EDTA,Glyceryl Stearate,Hydroxypropyl Methylcellulose,Palmitic Acid,PEG-100 Stearate,PEG-8 Laurate,Stearic Acid,Tocopherol,Triethanolamine.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura