Kategorite See All >

Anthelios Dermo Pediatrics Invisible Spray SPF 50+

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,600.00Lekë /200mL
Cmimi ulur:
3,240.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

La Roche Posay – Anthelios Dermo Pediatrics Invisible Spray SPF 50+

Anthelios Dermo Pediatrics Invisible Spray SPF 50+ siguron mbrojtje të lartë nga rrezet UVA dhe UVB  si dhe ndihmon në mbrojtjen nga

dëmtimet e shkaktuara nga rrezet infra të kuqe dhe ndotja.

 

I përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve.

 Rezistent ndaj ujit.

 Rezistent ndaj djersës dhe rërës.

Pa parfum.

Për fytyrë dhe trup.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin para ekspozimit në diell. Riaplikojeni prapë gjatë qëndrimit në diell.

 

Përbërësit

Aqua/Water, Alcohol Denat., Homosalate, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Butylmethoxydibenzoylmethane, Glycerin, Propanediol, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Drometrizole Trisiloxane, Diisopropyl Adipate, Diisopropyl Sebacate, Dicaprylyl Ether, Tocopherol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Sodium Polyacrylate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate.


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura