Kategorite See All >

Anthelios Pigmentation SPF 50+

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,000.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Anthelios Pigmentation SPF 50+

I përshtatshëm për lëkura të ndjeshme dhe me hiperpigmentime, si njollat gjatë shtatzanisë dhe njollat e moshës. E testuar nën kontroll dermatologjik. Pa parfum. Rezistent ndaj ujit.

Anthelios Pigmenation Tinted Cream SPF 50+ është një produkt dermatologjik mbrojtës ndaj diellit i pasur me Procerad. Formula ofron një spektër të gjerë (UVA-PF 39, UVB, Infrared-A dhe dëmtimin e ndotjes) mbrotje me ngjyrë për lëkurat e ndjeshme nga rrezet UV dhe me hiperpigmentime (njolla) të dukshme.

Veçoritë e produktit

XL-Protect™ ofron mbrojtje të lartë ndaj rrezeve  UVA/UVB.

I pasur me  PROCERAD, formula njëtrajteson dhe uniformizon pamjen.

Teksturë e lehtë, që nuk ngjit.

Nuk bllokon poret

Përdorimi

Aplikojeni para ekspozimit në diell. Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.


Përbërësit

Aqua/Water, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Propanediol, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Alcohol Denat, Titanium Dioxide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, CI 77891/Titanium Dioxide, Drometrizole Trisiloxane, CI 77491, CI 77492, CI 77499/Iron Oxides, Styrene/Acrylates Copolymer, Dimethicone, Zea Mays Starch / Corn Starch, Propylene Glycol, Synthetic Wax, Diethylhexyl Butamido Triazone, Potassium Cetyl Phosphate, Tocopherol, Aluminum Hydroxide, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Myristic Acid, 2-Oleamido-1, 3-Octadecanediol, Palmitic Acid, PEG-100 Stearate, PEG-8 Laurate, Sodium Chloride, Stearic Acid, Triethanolamine, (Code F.I.L C216177/1).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura