Kategorite See All >

Anthelios Shaka Fluid SPF 50+

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,900.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Anthelios Shaka Fluid SPF 50+

Anthelios Shaka Fluid SPF 50+  ofron mbrojtje të lartë ndaj diellit për lëkurat normale në të kombinuara dhe të ndjeshme.

Mbrojtja e lartë SPF 50+ ndalon rrezet UVA, përgjegjëse për plakjen e lëkurës dhe dëmtimin e qelizave por edhe rrezet UVB, nxitës i skuqjeve dhe djegieve të lëkurës.

Veçoritë e produktit

Tekstura fluide e hollë penetron shpejt duke dhënë një lëkurë të hidratuar dhe të matifikuar, rezistente ndaj ujit dhe djersës.

Ky fluid është i përbërë nga perlita që është një rërë me përmbajtje silici me origjinë vullkanike, me një kapacitet shumë të lartë për të mbajtur ujë. Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që mbron qelizat nga dëmtimi dhe lufton kundër radikaleve të lira.

Përdorimi

Shishja duhet tundur para se të përdoret. Pa parfum. E formuluar për të limituar djegien e syve.


Përbërësit

Aqua/Water, Alcohol Denat, Diisopropyl Sebacate, Silica, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyltriazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Propanediol, Drometrizole Trisiloxane, Perlite, Tocopherol, Caprylic/Capric Triglyceride, Acrylates/C10-30 Alkylacrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Hydroxyethylcellulose, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma