Kategorite See All >

Anthelios XL Comfort Lotion SPF 50+

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,505.00Lekë /250mL
Cmimi ulur:
2,804.00Lekë /250mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Anthelios XL Comfort Lotion SPF 50+

Anthelios XL Comfort Lotion SPF 50+ krem dielli i përshtatshëm për lëkura intolerante ndaj diellit (alergjike ndaj dielli) si dhe për të parandaluar njollat nga dielli. Për fytyrë dhe trup. I pasur me Ujë termal

Ky qumësht është për tu përdorur në fytyrë dhe në trup si dhe ofron mbrojtje optimale SPF 50+.

Mbrojtja ndaj rrezeve UVA forcohet falë sistemit të patentuar Menoplex, së bashku me Ujë Termal, me veti zbutese dhe antioksidante.

Tekstura është e butë, nuk yndyros dhe nuk le shenja të bardha.

Pa paraben, fotostabël, jo komedogjenik, rezistent ndaj ujit.

Formulë e reduktuar me filtra kimike.


Përbërësit

Aqua, Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Titanium Dioxide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Alcohol Denat, Titanium Dioxide [Nano]/Titanium Dioxide, Ethylhexyl Triazone, Glycerin, Potassium Cetyl Phosphate, Talc, Glyceryl Isostearate, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Synthetic Wax, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aluminium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, GLyceryl Stearate, Myristic Acid, Palmitic Acid, Peg-100 Stearate, Phenoxyethanol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Terephtalydilene Dicamphor Sulfonic Acid, Tocopherol, Triethanolamine.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura