Kategorite See All >

Anti-Dandruff Shampoo With Nasturtium

KLORANE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,295.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KLORANE - Anti-Dandruff Shampoo With Nasturtium

Anti-Dandruff Shampoo With Nasturtium, shampo kundër zbokthit të thatë. Që nga aplikimi i parë eleminon zbokthin, bën flokët të mëndafshtë dhe të lehtë. Me bazën e saj të butë ajo eleminon zbokthin e thatë dhe grimcat e vogla që shkëputen lehtë nga lëkura e kokës.

Testuar dermatologjikisht.

Veçoritë e produktit

Sasia: 200ml

Përdorimi

Aplikojeni në flokë të lagur. Shpëlajeni mirë.

Trajtim : përdoreni 3 herë në javë. Lëreni të veprojë për 3 minuta dhe shpëlajeni.

Trajtim mirëmbajtës: përdoreni shampon 1 herë në javë duke e alternuar me një shampo qetësuese si ajo me ekstrakt bozhure.

Përbërësit

Water (Aqua) - Tropaeolum Majus Extract (Tropaeolum Majus) - Ammonium Lauryl Sulfate - Sodium Laureth Sulfate - Cocamidopropyl Betaine - Salicylic Acid - Undecylenamidopropyl Betaine - Ceteareth-60 Myristyl Glycol - Fragrance (Parfum) - Panthenol - Polyquaternium-10 - Propylene Glycol - Red 4 (Ci 14700) - Triethanolamine - Yellow 6 (Ci 15985).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura