Kategorite See All >

Anti-redness Concentrated Serum for Sensitive Skin

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,873.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Concentrated Serum for Sensitive Skin 30mL

Serum kundër skuqjes në formën e krem-xhelit, lehtësisht i përthithshëm nga lëkura. Prania e ekstraktit te Ginkgo Biloba e bën këtë serum një trajtim të përshtatshëm për të zbutur lëkurën e ndjeshme dhe për të reduktuar skuqjen. Ka dhe një përzierje Vitaminash, Viola Tricolor, acid hialuronik dhe një derivat të vajit të ullirit që parandalon shfaqjen e shenjave të plakjes së lëkurës. Në këtë mënyrë lëkura do jete e hidratuar, elastike dhe ndriçuese.

Veçoritë e produktit

  • Pa parfum, pa paraben, nuk bllokon poret.
  • Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
  • Testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Paladium dhe Mërkur.
  • Sasia: 30mL

  • Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe darke në fytyrë të pastruar dhe të tharë, duke e përhapur produktin me levizje rrethore deri sa të përthithet. Për një rezultat më të mirë të përdoret bashkë me kremin e ditës KORFF Antiredness Day Cream SPF 20.

Përbërësit

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Butylene Glycol, Glycerin, Ethylhexyl Triazone, Dicaprylyl Carbonate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Isononyl Isononanoate, Silica, Cetearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Bis, Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dibutyl Adipate, Niacinamide, Propylene Glycol, Behenyl Alcohol, Panthenol, Squalane, Cetearyl Glucoside, Arachidyl Glucoside, Allantoin, Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Xanthan Gum, Mica, Dimethiconol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrolyzed Viola tricolor Extract, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, PEG, 8, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Tocopherol, Ginkgo biloba Leaf Extract, Glyceryl Linolenate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, BHT, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 77491 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura