Kategorite See All >

Antiage Matifying Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,400.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Antiage Matifying Cream

Përbërje e lehtë dhe lehtësisht e përthithshme nga lëkura. Formuluar me mikrosfera opacizuese bën përthithjen e sebumit (yndyrës), duke bërë të mundur neutralizimin e shkëlqimit.

Falë përbërësve aktivë e bën këtë trajtim për fytyrën mjaft efektiv ne normalizimin e lëkurës, hidratimin dhe efektin anti-age. Trajtimi ditor, kthen homogjenitetin e lëkurës dhe parandalon shenjat e plakjes.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht

Testuar për Kobalt, Nikel, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Nuk bllokon poret

Sasia: 50mL

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë të pastër dhe të tharë.

Përbërësit

Aqua (Water) , Ethylhexyl Methoxycinnamate , Cyclopentasiloxane , Butylene Glycol , Diethylhexyl Carbonate , Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polymethyl Methacrylate , Octocrylene , Methyl Glucose Sesquistearate , Silica , Sclerotium Gum , Triethanolamine , Caprylyl Glycol , Ethylhexylglycerin , Tocopherol , Arachidyl Alcohol , Behenyl Alcohol , Arachidyl Glucoside , BHT , Tocopheryl Acetate , Polyacrylate-13 , Polyisobutene , Polysorbate 20 , Sorbitan Isostearate , Zinc PCA , Fomes officinalis (Mushroom) Extract , PEG-40 Hydrogenated castor oil , Glycerin , Linum usitatissimum (Linseed) Seed Extract , Phenoxyethanol , Disodium EDTA , Parfum (Fragrance) , CI 19140 (Yellow 5) , CI 42090 (Blue 1).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura