Kategorite See All >

Antioxidant Cleansing Jelly

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,860.00Lekë /100 mL
Cmimi ulur:
5,490.00Lekë /100 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy - Antioxidant Cleansing Jelly

Antioxidant Cleansing Jelly nga The Organic Pharmacy është pastrues i pasur me antioksidant që përdoret për heqjen e papastërtive nga lëkura në mënyrë perfekte. Hidraton lëkurën në mënyrë intensive.

Pas përdorimit të këtij produkti lëkura juaj do të jetë e freskët, e pastër dhe me shkëlqim.

69.8% Organike.


Aktiviteti antioksidues i konfirmuar nga testi in vitro.

Testuar në mënyrë okulmologjike.

Jo-komedogjenik.


Veçori të produktit:

-Antioksidantët: efekt anti-inflamator

- Vitamin C: zbardh lëkurën.

-Grapefruit: stimulon kolagjenin në lëkurë.

 

 

Përdorimi

Përzieni një sasi të vogël nga pastruesi me pak ujë dhe aplikojeni në lëkurë duke e masazhuar lehtë atë dhe më pas shpëlajeni me një leckë të lagur me ujë të ngrohtë.

 

Përbërësit

Helianthus Annuus Seed Oil, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Aqua, Diheptyl Succinate, *Simmondsia Chinensis Seed Oil, Sucrose Stearate, Benzyl Alcohol, *Citrus Grandis Peel Oil, *Daucus Carota Sativa Seed Oil, *Rosa Canina Fruit Oil, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, *Lavandula Angustifolia Oil, *Calendula Officinalis Flower Extract, Salicylic Acid, Tocopherol, Dimethyl MEA, Dimethyl Sulfone, Thioctic Acid, Sorbic Acid, Limonene, Linalool

*Ingredients from organic farming ** Made using organic ingredients

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura