Kategorite See All >

Antioxidant Face Cream

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
9,100.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
7,280.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

 The Organic Pharmacy – Antioxidant Face Cream

Antioxidant Face Cream nga The Organic Pharmacy ushqen lëkurën tuaj për të lehtësuar tharjen dhe acarimin.

Duke pasur parasysh kombinimin e fuqishëm të Vajit të Kokosit dhe Vajit Jojoba, ky krem hidratues anti-plakje trajton në mënyrë perfekte linjat e imëta dhe dehidratimin.

Ekstrakti i Marigoldit ka veti anti-inflamatore dhe antiseptike, ndërsa Lulja e  Shën Gjonit stimulon rigjenerimin qelizor.

Ideale për ata që jetojnë ose punojnë në zona shumë të ndotura.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Aktiviteti antioksidues i konfirmuar nga teste in vitro.

 

Veçori të produktit:

-Vaji i kokosit: ushqen lëkurën tuaj dhe lufton bakteret që shkaktojnë akne.

- Vaji Jojoba: ushqen dhe hidraton lëkurën e thatë.

- Gjalpë Shea: furnizon lëkurën tuaj me lëndë ushqyese dhe lagështirë për ta bërë atë më të butë.

-Vitamina C: uniformizon tonin e lëkurës.

-Propolis Cera: stimulon kolagjenin dhe parandalon shenjat e dukshme të plakjes.

 

Përdorimi

Aplikojeni çdo mëngjes në fytyrë, qafë dhe në dekolte.

 

Përbërësit

*Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua (Water), *Cocos Nucifera Oil, *Sesamum Indicum Seed Oil, *Glycerin, *Simmondsia Chinensis Seed Oil, *Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Alcohol,Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sodium Lactate, **Alcohol, *Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, *Citrus grandis (Grapefruit) Peel Oil, *Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, *Avena Sativa Extract Leaf/Stem Extract, Benzyl Alcohol, Calcium Ascorbate, *Calendula Officinalis Flower Extract, *Centella Asiatica Extract, Dimethyl MEA, Dimethyl Sulfone, *Equisetum Arvense Extract, *Hypericum Perforatum Extract, Lecithin, *Propolis Extract, Salicylic Acid, Glycine Soja Sterols, Sorbic Acid, *Vaccinum Myritillus Fruit Extract, *Withania Somnifera Root Extract, Thiotic Acid, Tocopherol, Xanthan Gum, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, dl-Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool

*Ingredients from organic farming ** Made using organic ingredients

 


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura