Kategorite See All >

Antioxidant Face Gel

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
10,500.00Lekë /35mL
Cmimi ulur:
8,490.00Lekë /35mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Antioxidant Face Gel

Antioxidant Face Gel nga The Organic Pharmacy është i mbushur me antioksidantë, vitamina dhe ekstrakte bimore, me efekt revitalizues.

Nxit prodhimin e kolagjenit

Redukton pamjen e poreve

Tonifikon lekuren

Per te gjithe tipet e lekures

100% Organik

Aktiviteti antioksidues i konfirmuar nga teste in vitro.

 

Perdorimi:

Në mëngjes dhe ne darkë, vendosni 1-2 pompa në fytyrë, qafë dhe dekolte pas pastrimit te fytyres.

 

Perberesit

*Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder , **Alcohol, *Glycerin, Aqua (Water), Algin, Carrageenan, *Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, *Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, *Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, *Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Dimethyl MEA, Dimethyl Sulfone, Thioctic Acid, Calcium Ascorbate, *Avena Sativa (Oat) Leaf Extract, *Calendula Officinalis Flower Extract, *Centella Asiatica Leaf Extract, *Hypericum Perforatum Flower Extract, *Panax Ginseng Root Extract, *Viola Tricolor Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Lactic acid, *Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Lactic Acid, Citral, Limonene, Linalool

 

*Ingredients from organic farming ** Made using organic ingredients

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura