Kategorite See All >

Antioxidant Face Gel and Serum Duo

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
21,700.00Lekë /Set
Cmimi ulur:
17,390.00Lekë /Set

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin


Seti përmban:


The Organic Pharmacy – Antioxidant Face Serum

Antioxidant Face Serum nga The Organic Pharmacy, është i mbushur me antioksidantë dhe vitamina që veprojnë për t’a bërë lëkurën tuaj sa më të re dhe më të pastër.

 Vitamina C dhe E kombinohen në këtë serum anti-plakje për t'ju ndihmuar të minimizoni shenjat e plakjes dhe dëmtimin e lëkurës nga radikalet e lira.

Ky serum i jep efekt lifting të menjëhershëm fytyrës tuaj.

 Vaji i farave të trëndafilit zvogëlon njollat dhe dëmtimet nga dielli, ndërsa MSM ndihmon në prodhimin e kolagjenit dhe elastinës.

100% organik.

Për të gjithë tipet e lëkurës.

 

Veçori të produktit:

-Vaj i farës së trëndafilit: provuar klinikisht se zvogëlon njollat dhe rrudhat.

-Vitamina C: zbeh njollat e errëta dhe lufton kundër radikaleve të lira.

-Vitamina E: i siguron lëkurës tuaj lehtësim nga thatësia dhe mbrojtje nga radikalet e lira.

-Acid Laktik: zbut lëkurën dhe heq qelizat e vdekura të lëkurës.


Sasia: 35 ml

 

Përdorimi

Aplikojeni në mbrëmje 1-2 pompa në fytyrë, qafë dhe dekolte pas pastrimit të fytyrës.

 

Përbërësit

Rose Hip (Rosa Canina) Oil*, Carrot (Daucus Carrota), Sunflower Oil (Helianthus Annus), Lemon (Citrus Limonum), Sweet Orange (Citrus Aurantium Dulcis)*, Grapefruit (Citrus Grandis)*, Vitamin C (Ascorbyl Palmitate), Vitamin E (Tocopherol), Fragrance, DMAE (Dimethylaminoethanol), Alpha Lipoic Acid (Thioctic Acid), MSM, Lactic Acid (milk Acid), Limonene, Citrol, Linalool. *Organic Ingredients.Antioxidant Face Gel

Antioxidant Face Gel nga The Organic Pharmacy është i mbushur me antioksidantë, vitamina dhe ekstrakte bimore, me efekt revitalizues.

Nxit prodhimin e kolagjenit

Redukton pamjen e poreve

Tonifikon lekuren

Per te gjithe tipet e lekures

100% Organik

Aktiviteti antioksidues i konfirmuar nga teste in vitro.


Sasia: 35 ml

 

Perdorimi:

Në mëngjes dhe ne darkë, vendosni 1-2 pompa në fytyrë, qafë dhe dekolte pas pastrimit te fytyres.

 

Perberesit

*Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder , **Alcohol, *Glycerin, Aqua (Water), Algin, Carrageenan, *Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, *Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, *Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, *Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Dimethyl MEA, Dimethyl Sulfone, Thioctic Acid, Calcium Ascorbate, *Avena Sativa (Oat) Leaf Extract, *Calendula Officinalis Flower Extract, *Centella Asiatica Leaf Extract, *Hypericum Perforatum Flower Extract, *Panax Ginseng Root Extract, *Viola Tricolor Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Lactic acid, *Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Lactic Acid, Citral, Limonene, Linalool

 

*Ingredients from organic farming ** Made using organic ingredients 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura