Kategorite See All >

Aqua Body Mousse

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,370.00Lekë /200ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Aqua Body Mousse

Rilastil Body Mousse hidratues, specifik për trupin, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe më të ndjeshme.

Me aromë delikate, siguron hidratim optimal falë sistemit te tij intensiv dyfunksional me acid hialuronik me peshë të lartë dhe të ulët.

Produkti perthithet lehtësisht për butësi dhe komoditet të menjëhershëm.

• Acid hialuronik me peshë të lartë molekulare: kryen hidratim sipërfaqësor i epidermës.

• Acid hialuronik me peshë të ulët molekulare: kryen hidratim i thellë i epidermës.

• Vaj aguliçe I pasur me omega 6: kryen veprim rikuperues dhe hidratues.

• SK-Influx V (ceramide): veprim rikuperues dhe hidratues.

 

Ideale për ata që duan një rutinë të shpejtë, por efektive të bukurisë.

I përshtatshëm pas dushit në mëngjes, në pishinë ose në palestër.

Pa paraben, alkool dhe derivate gruri.

Parfum pa alergjen.

Hipoalergjik *.

Testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.

Testuar për nikel, kobalt, krom palladium dhe merkur **.

* Produkt i formuluar për të minimizuar rrezikun e alergjisë.

** Më pak se një pjesë në milion secila. Sasi të vogla mund të jenë përgjegjëse për sensibilizimin e lëkurës.

 

Përdorimi:

Aplikojeni produktin në të gjithë trupin, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Falë lehtësisë së aplikimit, një dozë e vogël e produktit për të gjithë trupin është e mjaftueshme.

 

Perberesit

Aqua (water), ethylhexyl palmitate, urea, butane, peg-40 stearate, octyldodecanol, propane, glycerin, cetearyl alcohol, peg-20 stearate, acrylates/palmeth-25 acrylate copolymer, triethanolamine, c13-15 alkane, phenoxyethanol, parfum (fragrance), isobutane, ethylhexylglycerin, sodium hyaluronate, hydrolyzed hyaluronic acid, olus oil (vegetable oil), oenothera biennis (evening primrose) oil, sodium lauroyl lactylate, ceramide np, ceramide ap, phytosphingosine, cholesterol, carbomer, xanthan gum, ceramide eop.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura