Kategorite See All >

Aqua Cleansing Kit

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,750.00Lekë /200 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL – Cleansning Kit


Seti përmban:

Aqua Face Cleanser

Aqua Face Cleanser është larës i lëngshëm me pH fiziologjik për pastrimin e përditshëm të fytyrës.

Pastron dhe hidraton lëkurën në thellësi.

I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës.

Me parfum delikat pa alergenë.

Pa SLS, SLES, paraben, ngjyrues dhe derivate të grurit

Hipoalergjik

Nuk bllokon poret

I testuar klinikisht

I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

 

Vecori të produktit

-Aci hialuronik me peshë të lartë molekulare: ruan hidratimin e shtresës sipërfaqësore të epidermis.

-Acidi Hialuronik me peshë të ulët molekulare: hidraton epidermën në thellësi.  Rivendos barrierën e lëkurës duke parandaluar humbjen e

ujit.

-Vaj agulice dhe Omega 3: i japin shkëlqim dhe butësi lëkurës.  

Sasia: 200 mL

 

Përdorimi

Vendosni një sasi të mjaftueshme produkti në pëllëmbën ë dorës dhe masazhojeni në fytyrën e lagur më parë derisa të krijojë shkumë.

Shpëlajeni me ujë.


Produkti përfshin dhe një disk silikoni për pastrimin e fytyrës.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura