Kategorite See All >

Aqua Face Cleanser

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,750.00Lekë /200 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Aqua Face Cleanser

Larës I lëngshëm me pH fiziologjik për pastrimin e përditshëm të fytyrës, indikuar për të gjitha llojet e lëkurave. Rezultati do jetë një lëkurë e pastër dhe e hidratuar në thëllësi

Vecoritë e produktit

Rivendos gjendjen e duhur të hidratimit të peidermës (Acidi hialuronik me peshë të lartë molekulare ruan hidratimin e shtresës sipërfaqësore të epidërmës, ndërkohë qe Acidi Hialuronik me peshë të ulët molekulare hidraton epidermën në thellësi)  Rivendos barrierën e lëkurës duke parandaluar humbjen e ujit. Jep shkëlqim dhe butësi në lëkurë ( Vaj agulice dhe omega 6)

  • Me parfum delikat pa alergenë
  • Pa SLS, SLES, paraben, ngjyrues dhe derivate të grurit
  • Hipoalergjik
  • Nuk bllokon poret
  • I testuar klinikisht
  • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Sasia: 200ml

Përdorimi

Vendosni një sasi të mjatueshme produkti në pëllëmbën ë dorës dhe masazhojeni në fytyrën e lagur më parë dersa të krijojë shkume. Shpelajeni me ujë.

Përbërësit

Aqua (Water) • Polysorbate 20 • Sodium Lauroyl Sarcosinate • Ceteareth-60 Myristyl Glycol • Glycerin • Cocamidopropyl Betaine • PEG-3 Distearate • Sodium Cocoamphoacetate • Lauryl Glucoside • Sodium Methyl Cocoyl Taurate • Coco-glucoside • Glyceryl Oleate • Xylitol • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Butylene Glycol • Oenothera biennis (Evening Primrose) Oil • Sodium Hyaluronate • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Sodium Lauroyl Lactylate • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Olus Oil (Vegetable Oil) • Phytosphingosine • Cholesterol • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Tocopheryl Acetate • PEG-150 Distearate • Citric Acid • C12-13 Alkyl Lactate •  Carbomer • Xanthan Gum • Tocopherol • Hydrogenated Palm Glycerides Citrate • Lecithin • Ascorbyl Palmitate • Sodium Chloride •  Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • Benzoic Acid • Ethylhexylglycerin  • o-cymen-5-ol • Disodium EDTA • Tetrasodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura