Kategorite See All >

Aqua Intense Serum Gel

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,060.00Lekë /30 mL
Cmimi ulur:
3,248.00Lekë /30 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Rilastil – Aqua Intense Serum Gel

Aqua Intense Serum Gel nga Rilastil është serum ​​hidratues intensiv me veprim kundër ndotjes.

Aktivizon hidratimin intensiv të fytyrës.

Mbron lëkurën nga agresionet mjedisore.

Përmban Acid Hialuronik me peshë të lartë dhe të ulët molekulare dhe Chondrus Crispus të cilët  kanë efekt mbrojtës ndaj ndotjes.

Pas përdorimit të këtij serumi lëkura juaj është e butë dhe e lëmuar.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë, në qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht lëkurën.

 

Përbërësit

 Aqua (Water) • Pentylene Glycol • Glycerin • Chondrus crispus Powder (Carrageenan) • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Sodium Hyaluronate • C12-13 Pareth-9 • Hydroxyethylcellulose • Xanthan Gum • Arginine • Chlorphenesin • o-Cymen-5-ol • Parfum (Fragrance).

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura