Kategorite See All >

Aqua Intense Spray

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,060.00Lekë /100 mL
Cmimi ulur:
1,648.00Lekë /100 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Rilastil – Aqua Intense Spray

Aqua Intense Spray nga Rilastil është spray ​​hidratues optimal me një teksturë të lehtë me veprim qetësues.

Aktivizon hidratimin intensiv të fytyrës.

Mbron lëkurën nga agresionet mjedisore.

Qetëson lëkurën.

Pas përdorimit të këtij spray lëkura juaj është e butë dhe e lëmuar.

Përmban Acid Hialuronik me peshë të lartë dhe të ulët molekulare, Chondrus Crispus dhe ekstrakt lajthie të cilët kanë efekt mbrojtës ndaj

ndotjes.

 

Përdorimi

Sprucojeni produktin 15 deri në 20 cm larg fytyrës me sytë dhe gojën mbyllur.

 

Përbërësit

 Aqua (Water) • Glycerin • Propanediol • Pentylene Glycol • Sodium PCA • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Bark/Twig Extract • Sodium Hyaluronate • Methylpropanediol • Tetrasodium Glutamate Diacetate • Lactic Acid •Sodium Hydroxide.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura