Kategorite See All >

Aqua Intensive 72h

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,500.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Aqua Intensive 72h

Rilastil Aqua Intense 72h , xhel krem që aktivizon hidratimin intensiv të fytyrës deri në 72 orë.

Për të gjithë llojet e lëkurave, përfshirë dhe ato më të ndjeshmet.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni çdo ditë për të arritur hidratim të menjëhershëm

Përdoreni në mes të ditës për të rikthyer hidratimin e lëkurës.

Si një maskë për fytyrën: aplikoni një sasi të bollshme të kremit në një shtresë të njëtrajtshme, lijeni për 5 minuta dhe pastaj largoni mbetjen me një pambuk.


Dermatologjikisht e sigurtë

Nuk bllokon poret

Hipoalergjik

Klinikisht i testuar

Pa nikel, Kobalt, Palladium dhe Merkur


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura