Kategorite See All >

Aqua Porcelaine - Unifying Serum

GALÉNIC (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,399.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

GALÉNIC - Aqua Porcelaine - Unifying Serum

Ngjyre e zbehte apo njolla?

Zgjidhja për të rigjallëruar lëkuren dhe për t’i kthyer rininë.

Koncentrat bukurie për të ndriçuar, uniformuar dhe hidratuar në mënyrë intensive.

Lëkura reflekton një ndriçim të mrekullueshëm.

Veçoritë e produktit

Përbërë nga një dyshe që përforcon shkëlqimin e lëkurës si;

  • Vitamina C; me veti zbardhuese dhe antioksidues për të zbehur parregullsitë e ngjyrës (ngjyre e zbehur, njolla kafe).

  • Ekstrakt piperi rozë; me veti shtrënguese, duke bërë të mundur lëmimin e lëkurës duke zbehur imperfeksionet si (poret, yndyrën e tepërt, rrudhat). Sipërfaqja e lëkurës është e lemuar, uniforme dhe me shkëlqim.

  • Madreperla të bardhë; për një lëkurë të shndritshme.

  • Glicerine, propanediol, butilenglikol; hidratim intensiv.

Sasia: 30ml


Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë në fytyrë dhe qafë.

Përbërësit

Water (Aqua), Glycerin, Propanediol, Isononyl Isononate, Butylene, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Dextrin Palmitate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Amodimethicone, Bht, Carbomer, Disodium Edta, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Fragrance (Parfum), Hexyl Cinnamal, Phenoxyethanol, Schinus Molle Extract, Sodium Hydroxide, Sorbitan Oleate, Titanium Dioxide (Ci 77891), Triethoxycaprylysilane.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura