Kategorite See All >

Aqualia Thermal Rehydrating Serum

VICHY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,800.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

VICHY - Aqualia Thermal Rehydrating Serum

Laboratorët Vichy kanë krijuar serumin Aqualia, të përshtatshëm për hidratimin e çdo lloj lëkure, por veçanërisht për lëkurën e thatë. Pengon humbjen e ujit duke ofruar një hidratim që zgjat 48 orë.

Këtë e arrin në sajë të përmbajtjes në të të acidit hialuronik. Lëkura duket më e re dhe me më shumë shkëlqim. I pasur me ujin termal Vichy që qetëson lëkurën dhe e forcon atë.

Pa parabene.

Testuar dermatologjikisht.

Testuar në lëkurë të ndjeshme.

Testuar për alergji.

Përdorimi

Aplikohet serumi në mëngjes dhe në darkë, në lëkurën e pastruar paraprakisht. Masazhohet që të përhapet në të gjithë lëkurën, por pa ushtruar presion.


Përbërësit

AQUA • GLYCERIN •DIMETHICONE • PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN • PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL • DIMETHICONOL • SODIUM HYALURONATE • PHENOXYETHANOL • CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN) • AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE • POLOXAMER 338 • DISODIUM EDTA • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • BIOSACCHARIDE GUM-1 • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER • PARFUM /FRAGRANCE • Code F.I.L. : C163732/3.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura