Kategorite See All >

Arnica Cream

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,800.00Lekë /60 mL
Cmimi ulur:
2,240.00Lekë /60 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy - Arnica Cream

 Arnica Cream nga The Organic Pharmacy tradicionalisht është përdorur për të trajtuar mavijosjet, dhe plagë të përgjithshme në lëkurë.


Përdorimi

Aplikojeni kremin në zonën që kërkon trajtim sa më shpesh të jetë e nevojshme.

 

Përbërësit

Arnica (Arnica Montana)*, Aloe (Aloe Barbadensis)*, Coconut Oil (Cocos Nucifera)*, Sesame Seed Oil (Sesamum Indicum), Shea Butter (Butyrospermum Parkii)*, Rye Alcohol*, Glyceryl Stearate, Ceteryl Alcohol, Vitamin E (Tocopherol), Glycerin (vegetable)*, JojobaOil(Simmondsia Chinensis)*, Aqua (Water), Lecithin,Rice Bran (Oryza Sativa), Wheatgerm (Ticum Vulgare), Ester C

*Ingredients from organic farming

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura