Kategorite See All >

Auto-Dropper – Repair Corrector

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,115.00Lekë /30mL
Cmimi ulur:
6,492.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR Auto-Dropper – Repair Corrector

Dermastir Auto-Dropper - Repair Corrector, korrektor, riparues, promovues i riparimit të indeve. Përmban acid hialuronik i cili është ushqyesi kryesor i lëkurës.

Veçoritë e produktit

Për të gjithë llojet e lëkurës.

Sasia: 30ml

Përdorimi

Aplikoni 2-3 pika dhe me majat e gishtave aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Përbërësit

AQUA, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, CYCLOPENTASILOXANE, BUTYLENE GLYCOL, DIMETHICONE, POLYSORBATE 60, GLYCERIN, CETYL ETHYLHEXANOATE, CYCLOHEXASILOXANE, PHENOXYETHANOL, VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, TREHALOSE, SILICA, ISOCETETH-25, ISOCETETH-10, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, GLYCERYL STEARATE, POLYACRYLATE-13, PARFUM, PEG-100 STEARATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CHLORPHENESIN, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, POLYISOBUTENE, SAURURUS CHINENSIS EXTRACT, TROMETHAMINE, CAPRYLYL GLYCOL, TITANIUM DIOXIDE, SODIUM CHLORIDE, DISODIUM EDTA, PROPANEDIOL, SORBITAN ISOSTEARATE, POLYSORBATE 20, POTASSIUM SORBATE, 1,2-HEXANEDIOL, BETAGLUCAN, ZINC OXIDE

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura