Kategorite See All >

Auto-Dropper – Resurfacing Post-Op

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,115.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin 

DERMASTIR Auto-Dropper – Resurfacing Post-Op

Serumi Dermastir Resurfacing, normalizon rigjenerimin e epidermës duke bërë që lëkura të jetë më e lëmuar dhe më e butë.

Përbërësit e tij ndihmojnë të largojnë qelizat e vdekura që ndodhen në sipërfaqe të lëkurës me qellim eliminimin e linjave të holla të shprehisë dhe rrudhave.

Serumi Dermastir Resurfacing përshpejton rinovimin e qelizave dhe përmirëson shkëlqimin e lëkurës, duke e bërë atë më të shëndetshme. Ekuilibron hidratimin e lëkurës dhe forcon barrierën e saj.

Anti-age

Sasia: 30mL

Përdorimi

Aplikoni 2-3 pika dhe me majat e gishtave aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Përbërësit

AQUA, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYALURONATE, ROYAL JELLY EXTRACT, HOUTTUYNIA CORDATA EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, DISODIUM EDTA.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura