Kategorite See All >

Baby Happy Scalp Cream – Cradle Cap

Kokoso (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,500.00Lekë /25 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)


Detaje mbi produktin

Kokoso – Baby Happy Scalp Cream – Cradle Cap

Ky krem nga Kokoso trjajton rrjepjen e lëkurës së skalpit të foshnës dhe fëmijës tuaj.

Ky produkt përmban 98% përbërës organik.

Pa paraben.

Pa SLS dhe SLES.

Nuk përmban aromë artificiale.

Nuk përmban substanca që mund të irritojnë lëkurën e foshnjës tuaj.

 

Veçori të produktit

-Redukton rrjepjen e lëkurës së kokës.

-Stabilizon sekretimin e Sebumit.

-Parandalon përsëritjen e rrjepjes së lëkurës nëse përdoret në mënyrë të vazhdueshme.

 

Përdorimi

Përhapni kremin në skalpin e foshnjës pastaj duke përdorur një furçë pastroni butësisht luspat.Përdoreni kremin dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje derisa luspat janë zhdukur plotësisht.

 

Përbërësit

Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Caprylic / Capric Triglyceride, Apium Graveolens (Celery) Seed                Extract, Citric Acid, Cetearyl Alcohol, Hydroxyacetophenone, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gumroacetium Dehyde, Xanthan Dehyde , Tocopherol  (Vitamin E).

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura