Kategorite See All >

Baicavir 400 mg

Vitagold (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,500.00Lekë /30 Kapsula

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Vitagold – Baicavir 400 mg

Baicavir 400 mg është një shtesë ushqimore e krijuar posaçërisht për të luftuar viruset dhe infeksionet bakteriale. Formula është një kombinim i bimëve të dobishme me veti antibakteriale dhe imunostimuluese. Produkti ndihmon me probleme të frymëmarrjes, kollë, ethe, dhimbje fyti dhe lodhje. Mbështet imunitetin dhe vepron si antioksidant. Parandalon formimin e grimcave virale, përmirëson reagimin anti-inflamator duke shtypur çlirimin e citokininave proinflamatore. Përshpejton rikuperimin e trupit dhe nuk ka efekte anësore.

Veçori të produktit

-Scutellaria baicalensis: vepron kundër radikaleve të lira, ka një efekt mbrojtës në sistemin kardiovaskular dhe ngadalëson plakjen e qelizave. Ka veti anti-inflamatore, përmirëson imunitetin dhe ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit hormonal.

-Lonicera japonica: ka efekte antivirale, antioksiduese dhe vazodilatuese. Ndihmon në eliminimin e baktereve që shkaktojnë infeksione dhe ruan nivelet e sheqerit në gjak. Kontribuon në funksionin natyror mbrojtës të trupit veçanërisht gjatë stinëve vjeshtë-dimër dhe epidemive të gripit.

-Forsythia (Forsythia suspense): ka aftësinë për të eleminuar toksinat e tepërta nga trupi dhe ndihmon funksionimin normal të sistemit imunitar.


Përdorimi

Në simptomat e para të infeksionit: 5 ditë rresht, merrni 2 kapsula tre herë në ditë (me stomak bosh ose të paktën 30 minuta para ngrënies).

Nëse është e nevojshme: 1 kapsulë për 5 ditë të tjera, tre herë në ditë.

Fëmijët nga 5 deri në 12 vjeç:  5 ditë rresht 1 kapsulë tre herë në ditë (me stomak bosh ose të paktën 30 minuta para ngrënies).

Për parandalim tek të rriturit dhe fëmijët mbi 5 vjeç: 2 kapsula një herë në ditë (me stomak bosh ose të paktën 30 minuta para ngrënies).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura