Kategorite See All >

Barrad Cold Gel

HiGeen (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
700.00Lekë /120 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

HiGeen – Barrad Cold Gel

Barrad Cold Gel nga HiGeen është xhel me ftohje.

Redukton ënjtjen.

Ka përmbajtje të Mentolit i cili mpinë dhimbjen në zonat e aplikuara.

Bazuar në anestetikë natyralë.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e ndrydhjeve, mavijosjeve dhe ngërçeve.
Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura