Kategorite See All >

Bed Head Control Freak Serum

TIGI (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,200.00Lekë /250 ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

TIGI - Bed Head Control Freak Serum

Bed Head Control Freak™ është një serum i lehtë dhe jo i yndyrshëm që kontrollon elektrizimin.

Ky produkt nuk është vetëm për flokë kaçurrela, mund ta përdorni edhe nëse flokët tuaj janë të drejtë.

Control Freak zbut, heq elektrizimin dhe shton shkëlqim duke mbrojtur dhe nga nxehtësia.

Aroma: Ananasi


Veçori të produktit:

-Vepron si një mbrojtës termik

-Lufton lagështinë

-I lë flokët të lëmuar dhe të mëndafshtë, me një fund me shkëlqim

-Ideale për të gjitha llojet e flokëve

Përdorimi:

Për të reduktuar elektrizimin, kaloni serumin në flokë të lagur ose të thatë dhe stilojini.

Aplikojeni në flokë të lagur për reduktim maksimal të elektrizimit.


Përbërësit:

Water (Aqua/Eau), Propylene Glycol, Glycerin, Oleth-20, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum), Dimethicone PEG-8 Meadowfoamate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Actinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Hydroxyethylcellulose, Carbomer, Polyquaternium-11, PEG-12 Dimethicone, Aminomethyl Propanol, Disodium EDTA, PEG-45M, PEG-4 Dilaurate, PEG-4 Laurate, Benzophenone-4, Iodopropynyl Butylcarbamate, PEG-4, Silica, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Blue 1 (CI 42090), Red 33 (CI 17200), Yellow 5 (CI 19140), Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura