Kategorite See All >

Bed Head Foxy Curls Contour Cream

TIGI (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,100.00Lekë /200 ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

TIGI - Bed Head Foxy Curls Contour Cream


Krem për flokët kaçurrela dhe onde. 

U siguron kaçurrelave hidratim dhe mbajtje mesatare. 

Inkurajon krijimin e kaçurrelave të buta dhe të bindura

I reziston lagështirës dhe jep shkëlqim

Përmban ekstrakte Lule Dielli, vaj Jojoba, pro-vitamin B5, gjalp Shea dhe ekstrakte të çajit jeshil

Ideale për të përmirësuar definimin e kaçurrelave.


Përdorimi:

Aplikojeni në flokë të lagur dhe përdorni difuzorin. Shtoni Foxy Curls Mousse për mbajtje shtesë.

Tundeni mirë dhe spërkateni në pëllëmbë. Lëreni shkumën të depërtojë në flokë të lagur. Thajeni me një difuzor.


Përbërësit:

Water (Aqua / Eau), VP / Dimethylaminoethylmethacrylate Copolymer, Cyclopentasiloxane, Fragrance (Parfum), Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Phenylethicone, Propylene Glycolly Glycol Glycol Dibenz Alcohol, Sodium Polyacrylate, Aminomethyl Propanol, Carbomer, Disodium EDTA, Trideceth-6, Pentylene Glycol, Ammonium Hydroxide, Linalool.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura