Kategorite See All >

Bedren

Alta Natura (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,320.00Lekë /500mL

Shije:
Sasi:
(57 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Alta Natura – Bedren

BeDren është një solucion i përqëndruar me ekstrakte bimore antioksidante dhe për një drenazhim natyral të lëngjeve të tepërta të trupit. Ndihmon në mirëfunksionimin e mikroqarkullimit si dhe parandalon shfaqjen e celulitit.

Rregullon tranzitin intestinal duke ulur fryrjen e barkut dhe duke përmirësuar konstipacionin.

Guarana ndihmon në energji fizike dhe mendore duke mos u ndjerë asnjëherë i lodhur edhe pse humbni peshë apo mbani një dietë.

Garcinia djeg kaloritë si dhe eleminon oreksin duke çliruar serotoninë dhe duke dhënë kështu ndjesinë e ngopjes.

Me shije të ndryshme.


Përdorimi

Rekomandohet të merren një deri në tre tapa dozuese në 1,5 litra ujë. Të konsumohet i ftohtë. Të konsumohet gjatë ditës.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura