Kategorite See All >

Beyond Perfecting Foundation + Concealer

CLINIQUE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,750.00Lekë /30mL

Ngjyra:
Sasi:
(60 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

CLINIQUE - Beyond Perfecting Foundation + Concealer

Foundatinë 24-orëshe, pa vaj dhe mbulues. E lehtë dhe hidratuese - ofron mbulim të plotë pa bllokuar poret.

Për lëkurë: normale, të thatë, mikse dhe të ynydrshme.

Pa sulfate SLS dhe SLES, parabenë dhe fhthalates.

Formuluar pa vaj e cila gjithashtu është rezistent ndaj djersës dhe lagështisë, i testuar nga dermatolog, jo-aknegjenik, dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Ky produkt është 100% pa aromë.


Përdorimi

-Për shkak të nivelit të pasur të pigmentit që rrit këtë përbërje me mbulim të përsosur, hijet mund të shfaqen më thellë kur aplikohen për herë të parë. Pasi të skuqet plotësisht dhe lejohet të thahet, Beyond Perfecting Makeup do të shkrihet në lëkurën tuaj për një pamje të përsosur.

-Duke përdorur pjesën e prapme të madhe të shkopit, vendosni foundatinën mbi ballin, faqet dhe mjekrën.

-Pastaj përdorni majën e këndit të aplikuesit për të mbuluar urën e hundës dhe përgjatë vijës së nofullës. Përhape mirë me gishta.

-Përfundoni duke përdorur majën për të fshehur çdo difekt: sytë, rreth pjesës së jashtme të hundës dhe njollat.

-Masazhojeni dhe përzieni mirë me gishta.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura