Kategorite See All >

Bio Toothbrush - Unicorn

Jack N' Jill (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
700.00Lekë /1 cope

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Jack N’ Jill – Bio Toothbrush - Unicorn

Kjo furçë dhëmbësh Bio ka një dorezë të bërë nga 100% niseshte misri (jo OMGJ) dhe fije najloni të butë (të riciklueshme). Thjeshtë e para e këtij lloji në botë e krijuar për fëmijë.

Nuk përmban material BPA dhe PVC.

Përmban fije ekstra të buta.

I përshtatshëm për përdorim për fëmijët nga 6 muajsh e lartë.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura