Kategorite See All >

Blemish Gel

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,920.00Lekë /10 mL
Cmimi ulur:
3,190.00Lekë /10 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Blemish Gel

Blemish gel nga The organic Pharmacy është një xhel i mbushur me bimë antibakteriale dhe qetësuese si dhe vajra thelbësor.

Ky xhel redukton njollat në mënyrë perfekte.

Testuar klinikisht

 

Veçori të produktit:

-Nasturtium Organic ka efekt  dezinfektues.

- Echinacea zvogëlon inflamacionin.

-Vaji i Pemës së Çajit ka ka efekt  ekuilibrues.

 

Përdorimi

Aplikojeni direkt në njolla 2-5 herë në ditë.

 

Përbërësit

*Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua (Water), * *Alcohol, Glycerin, Algin, *Cedrus Atlantica Bark Oil, Chondrus Crispus Powder, *Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit oil, *Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Leptospermum scoparium Branch/Leaf Oil, *Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, *Pelargonium Graveolens Flower Oil, *Hypericum Perforatum Flower Extract, *Propolis Extract, *Echinacea Angustifolia Root Extract, Calcium Ascorbate,* Calendula Officinalis Flower Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Lactic Acid,* Nasturtium Officinale Extract, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool.

*Ingredients from organic farming, ** Made using organic ingredients.

 


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura