Kategorite See All >

Blonde Highlights Shampoo With Camomile

KLORANE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,290.00Lekë - 2,090.00Lekë /200mL
Cmimi ulur:
1,161.00Lekë - 1,881.00Lekë /200mL

Sasia:
Sasi:
(17 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KLORANE - Blonde Highlights Shampoo With Camomile

Flokë bjonde. E nxjerrë nga petalet e kamomilit ndriçon reflektimet e flokëve të artë. Ka një bazë të lehtë që pastron flokët, jep shkelqim dhe nuanca të arta.

Veçoritë e produktit

Sasia 200ml & 400ml

Përdorimi

Shampo që mund të përdoret cdo ditë. Një aplikim është i mjaftueshëm.

Përbërësit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Chamomilla Recutita, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide Mipa, Lauryl Betaine, Citric Acid, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Methylisothiazolinone, Polyquaternium-7.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura