Kategorite See All >

Body Butter with Organic Oblepikha Hydrolate

NATURA SIBERICA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,300.00Lekë /300 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Natura Siberica – Body Butter with Organic Oblepikha Hydrolate

Gjalp  trupi ushqyes dhe hidratues me teksturë të pasur që do të sigurojë kujdes të plotë për lëkurën e thatë dhe të dehidratuar.


Vaji i manaferrës së detit nga Altai ushqen thellesisht, riparon dhe hidraton lëkurën.  

Vaji i Kedrit Elfin ushqen lekuren me acidet yndyrore esenciale të nevojshme per ushqyerjen e tij.

Vaji i frutave te pyllit Siberian të pemës Rowan hidraton lëkurën duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmuar.

Pa SLS, SLES, vajra mineral, paraben, PEG, glycols.  


Përdorimi

Merrni një sasi të vogël dhe përhapeni në lëkurë me lëvizje delikate rrethore derisa gjalpi të përthithet nga ajo. Mund ta përdorni disa herë në rast se lëkura është shumë e thatë.


Përbërësit

Aqua, Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Glycerin, Cetyl Palmitate, Saccharide Isomerade, Hippophae Rhaimnoides Fruit Oil, Tocopheryl Acetate, Pantax Ginseng Root Extract, Rosa Canina Fruit Oil, Sorbus Sibirica Extract, Pinus Pumila Needle ExtractWH, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Xanthan Gum, Potassium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Glyceryl Undecylenate, CI 19140, CI 15985, Parfum.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura