Kategorite See All >

Body Intelligent Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,400.00Lekë - 5,390.00Lekë /200mL
Cmimi ulur:
2,720.00Lekë - 4,312.00Lekë /200mL

Sasia:
Sasi:
(20 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Body Intelligent Cream

Body Intelligent Cream është emulsion me një cilësi të pasur dhe ushqyese  për një efekt hidratues, forcues dhe rigjenerues.

Ekstrakti Castanea Sativa, i kombinuar me Farat e Rrënjës Maral dhe Xinxife, ndihmon për t'i bërë indet më elastike dhe të forta.

Produkti është gjithashtu i pasur me Gjalpë Shea, Vitamin E dhe acide yndyrore esenciale në Vajin e Karrotës dhe Vajin e Trëndafilit, përbërës që kanë një efekt zbutës për lëkurën.

Një produkt që i jep gjithçka që është e nevojshme lëkurës për ta mbajtur atë të tonifikuar dhe të hidratuar përgjatë gjithë ditës.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Hipoalergjik.

 

Përdorimi

Aplikojeni kremin në trup dy herë në ditë duke e masazhuar butësisht lëkurën.

 

Përbërësit

Aqua (Water), Dicaprylyl Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride ,  Glycereth-26, Glyceryl Stearate,  Methylsilanol Mannuronate,  Propanediol,  Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol,  Butyrospermum parkii (Shea) Butter,  Isononyl Isononanoate,  PEG-100 Stearate,  Castanea sativa (Chestnut) Seed Extract,  PEG-75 Stearate,  Polymethyl Methacrylate,  Sodium Polyacrylate Starch,  Gellan Gum,  Tocopheryl Acetate,  Ceteth-20, ZizIphus jujuba Seed Extract,  Rosa canina Fruit Extract,  Steareth-20,  PEG-8,  Beta-Carotene,  Daucus carota sativa (Carrot) Root Extract,  Daucus carota sativa (Carrot) Seed Oil, Tocopherol,  Phytoecdysteroids,  Ascorbyl Palmitate,  Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate,  Sodium Benzoate,  Ethylhexylglycerin,  Sorbic Acid,  Ascorbic Acid,  Citric Acid,  BHT,  Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura