Kategorite See All >

Body Spray Spf 50+

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,920.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Spray Body Spf 50+

Spërkatës në formë emulsioni, i lehtë, i freskët me aromë të këndshme. Përmban filtra mbrojtës duke ofruar mbrojtje ndaj rrezeve UVA/UVB dhe ndihmon në parandalimin e plakjes së lëkurës.

Formula e spërkatësit përmban kompleks ADN-je për ti dhënë lëkurës elasticitetin e nevojshme ndësa ekspozoheni në diell.

Veçoritë e produktit

Spërkatësi është rezistent ndaj ujit, nuk përmban ngjyrues.

Produkti është testuar kliniksht dhe dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur, Paladium.

Përdorimi

Aplikojeni të paktën 30 minuta para daljes në diell.

Aplikojeni në lëkurë në mënyrë frerkuente.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura